Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 240 – ostatni

Odcinek 240 – ostatni

Germán opuszcza kolację z Angie i wraca sam do hotelu. Diego i Francesca nie mogą popłynąć do Sewilli wynajętym statkiem. Spędzają kolejną noc w Kadyksie. Angie i Germán są na siebie obrażeni i nie chcą ze sobą rozmawiać. Violetta i León przebaczają Gery i Clemontowi. Nicolás kupuje Matíasowi w prezencie samochód, żeby przestał nękać siostrę i rozpoczął własne życie.

Violetta odkrywa, że jej ojciec był uczniem szkoły muzycznej założonej przez Antonio w Sewilli. Ramallo oświadcza się Oldze i zostaje przyjęty. Beto jest zaniepokojony, bo Francesca i Diego mogą spóźnić się na występ. Para błądzi po ulicach Sewilli, a gdy w końcu udaje im się wsiąść do taksówki, kierowca skutecznie uniemożliwia im szybkie dotarcie do celu. Udaje im się przyjechać w ostatniej chwili. Maxi odrzuca propozycję intratnego kontraktu.

Odbywa się koncert z udziałem zespołu Violetty. W trakcie przerwy Germán wyznaje córce, że w końcu zrozumiał, czego chce od życia. Ona wręcza mu pierścionek zaręczynowy, żeby zrobił kolejny krok. Na zakończenie występu mężczyzna wychodzi na scenę i oświadcza się Angie. Po powrocie do Argentyny narzeczeni pobierają się. Uroczystość weselna kończy się piosenką.

KONIEC

Emisja 12 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

  1. Magda
    June 2, 2016 at 8:33 pm #

    Pa

  2. Kinga
    August 3, 2015 at 8:58 am #

    katie twoja fryzura jest koszmarna , radze ci iść do fryzjera , a i nie waż się krytykować Violetty .