Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 239

Odcinek 239

Gery usuwa z telefonu Violetty wiadomość od Clemonta. Jade nie dopuszcza Nicolasa do słowa i odchodzi. Germán proponuje córce, żeby spędzili razem dzień. Diego celowo kupuje bilet powrotny do Sewilli na wieczór, żeby spędzić cały dzień z Franceską. Violetta próbuje zaaranżować randkę Angie z Germanem. Federico ma dość uników Ludmily. Obiecuje, że jej zaufa, a w dowód miłości dedykuje jej piosenkę. Clemont przekonuje Jade, że powinni powiedzieć Violetcie i Leonowi o ich wybryku. Naty zabiera Maxiego nad fontannę, żeby wspólnie wypowiedzieli swoje życzenia. Jest rozczarowana, gdy ten prosi o sukces w branży muzycznej.

Diego zaprasza Franceskę na obiad na placu przed katedrą. Violetta i jej przyjaciele zbierają się przed fontanną życzeń i wspólnie śpiewają piosenkę. Nicolás prosi Matíasa o pomoc w pojednaniu z jego siostrą. Camila podejmuje decyzję: rezygnuje z kariery jako aktorka, żeby zostać w zespole. Clemont namawia Leona, żeby walczył o Violettę. Violetta opowiada ojcu o swoich problemach z Leonem. Po spacerze proponuje mu, żeby poszedł sam na kolację z Angie i kupił jej bukiet kwiatów. Jade jest wzruszona, gdy Nicolás przychodzi po nią i godzą się. Clemont mówi Violetcie i Leonowi o sfałszowanym czacie, przez który się pokłócili. Federico nazywa gwiazdę imieniem Ludmily. Violetta i León całują się na moście na placu Hiszpańskim.

Emisja 11 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Fanka
  January 8, 2018 at 1:13 pm #

  Violetta jest nie samowita

 2. Katstrofa to Violetta
  June 11, 2015 at 8:31 pm #

  I czym się tak ekscytować to przecierz tylko serial.

 3. kara
  June 11, 2015 at 6:47 pm #

  Jutro Angie i german się ozenią

  • kara
   June 11, 2015 at 6:48 pm #

   Mocny german będzie zachwycony