Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 238

Odcinek 238

Clemont proponuje Gery, żeby zapomniała o Leonie i spróbowali być razem. Ona protestuje i odchodzi. Jade nie chce przyjąć do wiadomości, że Nicolás jej nie kocha. Violetta i Pablo proszą Germana oraz nauczycieli o pomoc dla Gregorio. Uczniowie ćwiczą swoje występy przed Festiwalem w Sewilli. Angie sugeruje wszystkim parom, by popracowały osobno nad swoim układem, lecz żadna z nich nie chce. Clemont jest świadkiem sprzeczki między Leonem, a Violettą i próbuje interweniować. Angie, Pablo i Beto zabierają uczniów na ponowne otwarcie Art Rebel. Gregorio jest wzruszony i dziękuje wszystkim za pomoc.

Tuż przed wylotem do Hiszpanii Clemont nagrywa wideo, w którym wyznaje Violetcie, że on i Gery próbowali ich ze sobą poróżnić. Uczniowie Studio świetnie się bawią podczas zwiedzania Sewilli. Problemy pojawiają się, gdy przychodzą do hotelu. Germán i Angie są zaskoczeni, bo dowiadują się, że przydzielono im ten sam pokój. Germán rezygnuje z wygodnego łóżka i zgadza się przenocować w ciasnym pokoju służbowym. Nicolás przychodzi do Jade z bukietem kwiatów. Diego zabiera Franceskę na wycieczkę do Kadyksu. Clemont wspomina Gery o wideo dla Violetty. Violetta odbiera nagranie od Clemonta i chce je odtworzyć w obecności Leona.

Emisja 10 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

  1. kara
    June 11, 2015 at 12:09 pm #

    W ostatnim odcinku german i Angie się ożenią