Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 236

Odcinek 236

Priscila otwarcie zapowiada Germanowi i Angie, że się na nich zemści. Germán obawia sie, że kobieta może skrzywdzić jego córkę. Camila ma problem. W filmie ma zagrać scenę pocałunku i nie wie, jak powiedzieć o tym Brodueyowi. Andrés zamierza porzucić projekt zespołu. Angie słyszy Germán mówi, że nie wybaczy sobie, jeśli coś złego spotka Angie. Tym razem Clemont namawia Gery do odseparowania Leona od Violetty. Gery boi się, że jeśli zgodzi się mu pomóc, bezpowrotnie straci przyjaźń Leona. Violetta pyta Leona, czy miałby coś przeciwko, gdyby zapragnęła spotykać się z Clemontem. Priscila zatrudnia człowieka do wykonania brudnej roboty. Ten podcina hamulce w samochodzie Angie. Priscila wpada w panikę, gdy widzi, że jej córka wsiada do samochodu Angie. Czy dojdzie do tragedii?

Emisja 8 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.