Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 234

Odcinek 234

Tajne układy Gery i Clemonta przestają być sekretem. León odkrywa, że tych dwoje łącza jakieś tajemnice. Angie mówi Pablo, że być może uda jej zakochać w innym mężczyźnie niż Germán. Ludmila wspomina Violetcie o planach swojej matki. Andrés fałszuje wyniki egzaminów. Clemont jest w potrzasku. Jeśli złamie obietnicę daną ojcu i wróci do Studio, ten je zamknie na dobre. León mówi Violetcie, że Clemont poradził mu, by trzymał się od niej z daleka. Priscila zakrada się do pokoju nauczycielskiego, żeby wprowadzić w życie swój plan, ale Ludmila ją powstrzymuje. Nicolás i Germán dochodzą do porozumienia. Ojciec Violetty zostaje nowym właścicielem Studio.

Emisja 4 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

  1. Asia
    June 3, 2015 at 3:49 pm #

    Nie nawidzę Priscily