Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 233

Odcinek 233

Violetta oznajmia przyjaciołom, że Nicolás nie zamierza sprzedawać, ani wynajmować budynku, w którym mieści się Studio. Mężczyzna jest przekonany, że w ten sposób dba o przyszłość swojego syna. Clemont ma żal do ojca, że zamknął przed nim drogę do muzyki. León dowiaduje się, że Gery znała sekret Clemonta i przez cały czas milczała. Germán uprzedza Priscilę, że Ludmila nadal będzie mieszkać w jego domu, a jeśli chce się z nią spotkać, musi się wcześniej zapowiedzieć. Angie wypomina Germanowi, że ją unika i chce wiedzieć, dlaczego. Priscila próbuje zmusić córkę, żeby pomogła jej zemścić się na Germanie i na Angie. Violetta próbuje interweniować w sprawach Studio i Clemonta. León odkrywa, że Clemont jest zakochany we Violetcie. Spotyka się z nim, żeby wypomnieć mu, że próbował ich ze sobą poróżnić.

Emisja 3 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.