Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 231

Odcinek 231

Nie dochodzi do pocałunku. Violetta wycofuje się i odchodzi. Gery myśli, że jej plan zadziałał. Priscila zarzuca Germanowi, że zdradził ją z Angie. On wytyka jej wszystkie krzywdy, jakie wyrządziła Ludmile. León nie chce jeszcze być chłopakiem Violetty. Jade zdradza sekret Clementona Nicolasowi. Ojciec Ludmily zamierza zaopiekować się córką po tym wszystkim, co zrobiła jej Priscila. Naty jest smutna z powodu wyjazdu Ludmily do Afryki. Diego proponuje ojcu, żeby wrócił do projektu Art Rebel. Ludmila długo rozmyśla nad propozycją ojca i podejmuje ostateczną decyzję – nie wyjedzie z nim do Afryki. Germán proponuje, że zaopiekuje się Ludmilą i będzie mogła dalej mieszkać w jego domu. Alex prosi Violettę, żeby pozwoliła mu zająć miejsce Leona. Nicolás przychodzi do Studio i słyszy jak jego syn śpiewa w duecie z Violettą.

Emisja 1 czerwca o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

  1. Aga16
    May 30, 2015 at 8:57 pm #

    Dodacie ten odcinek online później? Proszę 😀

  2. werciaa
    May 30, 2015 at 12:54 pm #

    Nie mogę się doczekać kiedy to będzie… 😉