Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 230

Odcinek 230

Ojciec Ludmily wyjaśnia córce, że nigdy o niej zapomniał i próbował nawiązać z nią kontakt. Proponuje jej, żeby zamieszkała z nim w Afryce. Germán uzmysławia Jade, że Nicolás odszedł od niej z powodu kłamstwa. Pablo chce, żeby Violetta została jego prawą ręką w Studio. Ramallo namawia Germana, żeby przestał się oszukiwać i przyznał, że wciąż kocha Angie. Broduey nie popiera pomysłu występu Camili w filmie Velazqueza. León i Violetta odbywają poważną rozmowę. Francesca podpowiada Diego, że wznowienie projektu Art Rebel mogłoby ocieplić jego stosunki z ojcem. Angie i Pablo przynoszą uczniom znakomite wieści: Studio wyda ich pierwszą płytę DVD, a dodatkowo każde z nich otrzyma możliwość nagrania solowego albumu. Germán umawia się z Angie, gdy niespodziewanie pojawia się Priscila. Plan Alexa i Gery legnie w gruzach. León okazuje wdzięczność Violetcie, pomysłodawczyni projektu indywidualnych płyt dla uczniów. Czy dojdzie do pocałunku?

Emisja 29 maja o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Vanessa
  May 28, 2015 at 3:59 pm #

  NIENAWIDZĘ Alexa i Gery! Są podli! Nie potrafią docenić Violi i Leóna. Czekam na jutrzejszy odcinek jestem ciekawa jak León przyjmie tą wiadomość. Na 100% Nie będzie chciał znać tej podłej Gery a Violetta Alexa a sorry To nie Alex tylko Clement! Szkoda tylko że Alex podaje się za inną osobę niż jest w Studio. Clement i Gery są NA PRAWDĘ SIEBIE WARCI !

 2. gucio
  May 27, 2015 at 9:00 pm #

  To trochę dziwne. Robić taką wielką aferę z byle powodu -zepchnięcie z
  ze schodów. Od razu dzwonić na policję?! Mało prawdopodobne w życiu codziennym

  • Telimena
   May 28, 2015 at 6:02 pm #

   gucio. według prawa obowiązującego w Argentynie i większości krajów na świecie, zepchniecie kogoś ze schodów jest równoważne napaścią jeśli niema większych obrażeń, a jeśli są większe obrażenia i wymagana jest dłuższa hospitalizacja jest równoważne z próba zabójstwa. W Argentynie za napaść grozi od 3 do 5 lat pozbawienia wolności a za usiłowanie zabójstwa od 15-30 lat pozbawienia wolności.