Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 229

Odcinek 229

Violetta nie zamierza ukrywać prawdy o uczynku Priscily. Natychmiast mówi ojcu i Angie, że to ona zepchnęła ją ze schodów. Germán zawiadamia policję. Matías pomaga Jade zrozumieć, że naprawdę zakochała się w Nicolasie. Priscila przejmuje nagranie z kamery – jedyny dowód na to, że popchnęła Violettę – i zastanawia się, co zrobić dalej. Violetta wspiera Ludmilę, która szykuje się do opuszczenia Buenos Aires. Gery knuje intrygę, która ma skłócić Violettę i Leona, i zmusza Alexa, by jej pomógł. Camila otrzymuje kolejną propozycję udziału w filmie. Germán wyznaje Angie, że jest jedną z niewielu osób, której bezgranicznie ufa. W domu Violetty pojawia się niespodziewany gość – ojciec Ludmily. Gery podszywa się na czacie pod Violettę i pisze do Leona, że powinni się rozstać. Alex tymczasem udaje Leona i robi dokładnie to samo. Czy ich plan się powiedzie?

Emisja 28 maja o godz. 16:00 i 20:30 na kanale Disney Channel / Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.