Odcinek 60

Emisja: 5 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta spieszy się do szkoły, by dotrzeć tam przed Germanem, który ma ją odebrać. Jednocześnie czuje się coraz bardziej nieszczęśliwa z powodu kłamstw i czuje, że powinna wszystko wyznać ojcu. Policjanci nakazują Matiasowi informować się o wszelkich próbach kontaktu ze strony jego ojca. Federico sugeruje Violetcie, by powiedziała wszystkim, że to Ludmila podarła jej formularz zgłoszeniowy. Leon przypadkowo słyszy tę rozmowę. Gregorio grozi Tomasowi zwolnieniem za przypadkowe uszkodzenie rzeźby. Mariotti ogłasza nazwiska osób zakwalifikowanych do finału konkursu: Maxi, Francesca, Leon, Tomas, Ludmila, Naty, Federico i Violetta.

Materiały Disney Channel

Tagi: , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. julia
  October 10, 2013 at 1:17 pm #

  kto lubi leona

 2. i love maxi
  August 29, 2013 at 2:33 pm #

  Pablo Espinosa opowiada o odejściu z obsady Violetty i o związku z Lambre!
  Dokopałam się dzisiaj do wywiadu, którego udzielił Pablo Espinosa, który w Violetcie grał rolę Tomasa. O to co mówił o odejściu z obsady:

  Jestem w punkcie zwrotnym w swoim życiu. Czułem się w roli Tomasa Heredii jak w klatce i nie chcę tego powtarzać [Pablo mówi o tym, że udział w drugim sezonie będzie kolejną stop-klatką w jego karierze]. Muszę coś zmienić, żeby zdobyć nowe doświadczenia, a nawet podjąć inne ryzyko.

  Następnie opowiada o ostatniej scenie ze swoim udziałem.

  Mój bohater opuszcza scenę w ostatnim odcinku pierwszej serii. Mimo, że zakochał się w Violetcie granej przez Martinę Stoessel, Tomas postanowił odpuścić, aby zrealizować swoje marzenie o zostaniu słynnym muzykiem. I tak, od pierwszego odcinka nowej serii [przypominam, że w Polsce transmitowanej już pod koniec października!] nie wystąpi w serialu.

  Najwidoczniej Pablo na dobre odpuścił argentyński serial będący hitem w wielu krajach, ale dodaje również:

  Na razie nie ma możliwości powrotu Tomasa, ale nigdy nie mów nigdy. Zawsze staram się zostawić za sobą otwarte drzwi, poza tym utrzymuję doskonałe stosunku z obsadą Violetty, która jest już dla mnie prawie jak rodzina. Za pośrednictwem internetu i innych komunikatorów mam zamiar pozostać w kontakcie z obsadą.

  Do niedawna, Pablo był z Mercedes Lambre w związku.

  Nasz romans zakończył się kilka tygodni temu. To kwestia odległości. Ona pozostała w Argentynie, podczas gdy ja pojechałem do Włoch. Będąc tak daleko od siebie, związek nie ma szans przetrwania, więc postanowiliśmy się rozstać za obopólną zgodą.

 3. natalia
  August 28, 2013 at 2:08 pm #

  eeee ja kochan wiolete jestem jej naj wienksza fanka!!!

  • julia:)@$*
   September 12, 2013 at 7:08 pm #

   ja też jestem violetty fankom

 4. julia:)@$*
  August 24, 2013 at 8:33 pm #

  ja chce żeby była z tomasem

 5. FAN
  August 24, 2013 at 2:27 pm #

  ile tu błędów, Marotti, Herman nie German, Nati, nie naty ( po angielsku też nati )

  • violetta maniaczka
   August 31, 2013 at 3:17 pm #

   no własnie nie!