Odcinek 50

Emisja: 21 czerwca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Violetta chce udowodnić że to Leon zaprosił ją na spotkanie z Tomasem twierdząc, że ma list, który rzekomo napisał. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest to fałszywka autorstwa Ludmily. Udaje się, by ją przynieść, ale Ludmila jest szybsza i wykrada pismo wraz z pamiętnikiem, w którym jest schowany. Tomas nie przyjmuje do wiadomości winy Ludmily i próbuje ją przeprosić. Jednak Ludmila urządza wszystko tak, by Violetta zobaczyła ją z Tomasem. Violetta wyzywa Ludmilę na pojedynek mający rozstrzygnąć o utworze, który każda z nich wykona. Tymczasem pozbawiony środków do życia Matias pozorując napad kradnie obraz z zamiarem sprzedania go.

Materiały Disney Channel

Tagi: , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. i love maxi
  August 29, 2013 at 2:42 pm #

  Pablo Espinosa opowiada o odejściu z obsady Violetty i o związku z Lambre!
  Dokopałam się dzisiaj do wywiadu, którego udzielił Pablo Espinosa, który w Violetcie grał rolę Tomasa. O to co mówił o odejściu z obsady:

  Jestem w punkcie zwrotnym w swoim życiu. Czułem się w roli Tomasa Heredii jak w klatce i nie chcę tego powtarzać [Pablo mówi o tym, że udział w drugim sezonie będzie kolejną stop-klatką w jego karierze]. Muszę coś zmienić, żeby zdobyć nowe doświadczenia, a nawet podjąć inne ryzyko.

  Następnie opowiada o ostatniej scenie ze swoim udziałem.

  Mój bohater opuszcza scenę w ostatnim odcinku pierwszej serii. Mimo, że zakochał się w Violetcie granej przez Martinę Stoessel, Tomas postanowił odpuścić, aby zrealizować swoje marzenie o zostaniu słynnym muzykiem. I tak, od pierwszego odcinka nowej serii [przypominam, że w Polsce transmitowanej już pod koniec października!] nie wystąpi w serialu.

  Najwidoczniej Pablo na dobre odpuścił argentyński serial będący hitem w wielu krajach, ale dodaje również:

  Na razie nie ma możliwości powrotu Tomasa, ale nigdy nie mów nigdy. Zawsze staram się zostawić za sobą otwarte drzwi, poza tym utrzymuję doskonałe stosunku z obsadą Violetty, która jest już dla mnie prawie jak rodzina. Za pośrednictwem internetu i innych komunikatorów mam zamiar pozostać w kontakcie z obsadą.

  Do niedawna, Pablo był z Mercedes Lambre w związku.

  Nasz romans zakończył się kilka tygodni temu. To kwestia odległości. Ona pozostała w Argentynie, podczas gdy ja pojechałem do Włoch. Będąc tak daleko od siebie, związek nie ma szans przetrwania, więc postanowiliśmy się rozstać za obopólną zgodą.

 2. maja
  July 19, 2013 at 11:33 am #

  mój ulubiony film to Violetta

 3. leonetta234
  July 17, 2013 at 4:03 pm #

  mam chłopaka który ma na imie oskar