Odcinek 26

Emisja: 22 kwietnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Pojawia się matka Angie. Kobieta powraca z zamiarem ocieplenia swoich stosunków z córką, gdyż ona i Violetta są jej jedyną rodziną. Nie wie jednak, że Violetta jest w Buenos Aires i o mały włos nie spotyka jej w Studio. Camila próbuje dowiedzieć się więcej o gustach Violetty, aby pomóc Tomasowi przygotować się na jego randkę z Violettą. Francesca przyłącza się do Camili oraz Violetty. Dziewczyny organizują babską imprezę piżamową. Violetta zwierza się Leonowi, że umówiła się na randkę z Tomasem. Chłopak przyjmuje wiadomość ze spokojem, w przeciwieństwie do Ludmiły, która zamierza zbojkotować randkę Violetty.

Materiały novela.pl

Tagi: , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Paulina
  March 13, 2014 at 3:15 pm #

  Odblokujesz to ? Proszę

 2. nicki
  August 27, 2013 at 11:59 am #

  Name ogarnij sie

 3. kocicaa
  August 2, 2013 at 8:12 pm #

  misia gdzie jestes

 4. leon
  July 31, 2013 at 10:30 am #

  Leon i wioletta powinni być raze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  a tomasa z nati

 5. Name
  June 20, 2013 at 3:32 pm #

  Martina to wredna zdzira kurwa mać ale gnoje ten film wymyślili ogl wszystko w skruceniu i wszystko sie kręci tylko wokół niej to jest chore żal mi was kurwa mąc!
  Mówiwicie że jest ładna ale jakbyście ją zobeaczyli bez makijażu i bez photoschopa to byście się zrzygali.
  Mówicie że ładnie śpiewa ale tak naprawde to słyszycie tylko przerobiony jej głos do tego na tym chorym filmie wszyscy się w niej kochają: Braco Tomas Leon Frideriko Brodłej i bd jeszcze jakiś jeden
  co jemu też się będzie ona podobać przecież to jest chore! Zobaczcie sb na facebooku jej zdj w zielonych włosach tylko uwaga nie jedzcie wtedy!Zagrożenie zwróceniem!Np czemu nikt nie chce być z Nati lub z Francescom tylko wszystko musi się kręcić wokół tej suki?I ogl ten serial tylko dlatego że lubię Ludmile. Ludmila jest najlepsza na świecie chce żeby była z Tomasa a ta jendza Violetta niech będzie ze swoim gównem!

 6. faustyna
  June 1, 2013 at 4:58 pm #

  tomas i violetta górą!