Odcinek 22

Emisja:16 kwietnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Jade myśli, że odkryła sekret Angie. Jest przekonana, że guwernantka Violetty spotyka się po kryjomu z Pablem z Studio 21 i grozi, że doniesie o tym Germanowi. Violetta ostrzega Jade, że jeśli się do tego posunie, zniszczy jej zaręczyny. Pablo urządza Angie scenę zazdrości. Violecie nie idzie śpiewanie z Leonem. Tomás uważa, że Violetta ma niewłaściwego partnera i powinna wystąpić z nim. Prowokuje ją do zaśpiewania utworu “Voy por ti” i osiąga sukces. Nie widzą, że Francesca i León przyglądają im się z boku.

Materiały novela.pl

Tagi: , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Wiola
  March 16, 2013 at 5:02 pm #

  A i taka ciekawostką dla was wiecie że Leon grał w High School Musical Argentyna. Jako przyjaciel głównego bohatera i też tam fajnie śpiewał ale był dużo młodszy niż teraz bo to było dobre pare lat temu.

 2. Wiola
  March 16, 2013 at 4:58 pm #

  Macie rację dziewczyny Tomas wszędzie się potyka, dostał się do studia to zamiast być poważnym to udaje sierotke marysie jakby niczemu nie był winny. Ludmiła wszystko robi na złość violi a tomas i tak jej we wszystko wierzy że jest nie winna. A leon jest odważny i widać że zmienia się na lepsze dzięki violi. Zawsze przy niej jest i ja wspiera to swietna para a i jeszcze jedno tomas powinien ustąpić tyle razy widział viole i leona, powinien dać jej spokój i wyjechać do hiszpanii na zawsze ale jednak wróci heh co nie zmienia faktu że tylko leon pasuje do violi i ma piękny głos.

 3. mmm..
  March 16, 2013 at 4:19 pm #

  Tomás zachowuje sie jak sierota, wciska sie w związek Violi i Leona co prowadzi do ich zerwania . I wlasnie za to nienawidze Tomása.

 4. mmm..
  March 16, 2013 at 4:18 pm #

  Tomas myśli że jedną piosenką zdobędzie Viole, a Leon jest z nią caly czas i ją wspiera kiedy jest smutna przez Tomasa.

  • yep
   March 17, 2013 at 11:09 pm #

   Tomas śpiewa dużo piosenek dla Violi … Wiem bo widziałam wszystkie odcinki :D

 5. violla
  March 16, 2013 at 4:15 pm #

  Tomás mógłby zniknąć, wycofać sie i dac szanse miłości Violi i Léona <3

 6. amelia
  March 16, 2013 at 4:14 pm #

  DLA MNIE TOMAS MA BYĆ Z VIOLĄ I KONIEC <3333

 7. violla
  March 16, 2013 at 4:13 pm #

  Léon jest the best :* Wg mnie powinni być razem , on się stara a Viola rani go myśląc i przytulając Tomása np. W chyba 62 odcinku , szkoda mi go ;(