Odcinek 21

Emisja: 15 kwietnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Jade domyśla się, że Angie i Violetta ukrywają jakiś sekret. Nakazuje bratu, by je śledził i poznał ich tajemnicę. Violetta szybko zauważa go przed wejściem Studio 21 i uprzedza Angie. Ludmiła podpisuje kontrakt i czuje się wielką gwiazdą. Jej radość mija szybko, gdy dowiaduje się, że ma wystąpić w reklamie paszy dla świń. Tomás postanawia wyznać Violecie prawdę, że napisał piosenkę z myślą o niej, a słowa utworu wyrażają, co czuje.

Materiały novela.pl

Tagi: , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy oznaczać treści zdradzające dalsze losy bohaterów słowem SPOILER. Apelujemy także o kulturalnej wypowiadanie się w komentarzach. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Julitka:-)
  March 15, 2013 at 9:51 pm #

  Według mnie Violetta powinna być z Leonem bardzo do siebie pasóją . Leon jest miły ,przystojny zawsze pomagął Violettcie ale ona do rani chciała by dwóch chłopaków na ras nie chce zranić. Ani jednego ani drugiego . Mam nadzieje że się zdecyduje na Leona jp. Jagby do mnie każdego dnia taki tomas podchodził i wyznawał miłość to już dawno kopła bym do w dupe . Mam nadzieje że się ze mną zgadzacie :-) .

  • Julitka:-)
   March 15, 2013 at 10:00 pm #

   Moim zdaniem Violetta powinna wybrać Leona który jest miły,przystojny,zawsze jej pomaga a ona wodzi go za nos . Tomas na mój gust już dawno powinien dostać od Violetty kopa w dupe . Tomas kompletnie do niej nie pasuje ale do Vranczeski bardzo . Mam nadzieje że w następnych odcinkach zdecyduje się na( LEONA!!!!!!! ). Leon kocha Violette i wiem że ona na pewno go też dziwie się czemu jeszcze nie są razem :-) .skoro wariują na swój widok:-) .
   Mam nadzieje że ktoś podziela moje zdanie :-) .

 2. CAMILLLA
  March 15, 2013 at 9:01 pm #

  uważam ze Viola powinna byc z LEONEM !!! on jest taki przystojny … a Tomas nie jest zły ale jest takim jakby mazgajem co nie umie zawalczyc o dziewczyne ;P

 3. Miśka
  March 15, 2013 at 6:46 pm #

  Amorek super określił pary serialu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. missxmartha
  March 15, 2013 at 6:41 pm #

  Violetta nie jest z Tomasem tylko dlatego że nie chce zranić Francescki oraz Leona i nie chce zdenerwować swojego ojca tak to by dawno powiedziała co do niego czuje, Leon jest słodki i powinien być np. z Camilą albo Nati, albo sam.

 5. fan
  March 15, 2013 at 6:04 pm #

  Angelika ma racje.Leon jest fajny ale nie pasuje mi do Violetty.
  Tomas kocha Violette ale nie chce zrani Ludmiły ani Franczeski

 6. Wiola
  March 15, 2013 at 5:21 pm #

  A tak wogule to Nata ma fajny styl i super się ubiera dużo lepiej niż Ludmi kto się zgadza?

  • ddddd.
   March 17, 2013 at 3:09 pm #

   jo ja wgl wole naty od ludmił to jest sztuczna blondynka musi zawsze za nią ktoś latac bo samej jej sie paluszek skrzywi korona z głowy zleci i naty jest o wiele fajniesza i łądjesza od ludmiły i chyba odejdzie od niej i bd śpiewać z Violą i tak dalej ale nwm tego napewno tak mi się wydaje a tomas z viola ja najbardziej a leon podobno chce tylko zrobić na złość tomasowi bo ludmi sie w nim buja a viola kocha szczerze tomasa a tomas ją i skoro viola i frn takie przyjaciołeczki to dlaczego fran nie da spokoju skoro widzi ze tomas kocha viole powinna dać im sznanse a nie … ale rozumiem viole to sa przyjaciółki i ona nie hce jej ranic ani tomas a le według mnie tak powinno być .
   Kto się ze mną zgadza ? a i czemu tal chcecie żeby Leon był z Violą a nie Tomas przecież Viola odrazu się zakochała w Tomasie Leon tylko to psuje co między nimi jest gdyby nie on ludmi i franczeska viola napewno bła by już z tomasem :)

 7. Wiola
  March 15, 2013 at 5:19 pm #

  Sory chcialam napisać frajerem hehe literowka