Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /novela15/violetta/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Martina Stoessel jako Violetta

Martina Stoessel jako Violetta
fot. Disney Martina Stoessel Martina Stoessel jako Violetta violetta martinastoessel

fot. Disney

Jest bystrą i pełną energii dziewczyną, ale żyje w samotności, pod kloszem nadopiekuńczego ojca. Chociaż sama jeszcze o tym nie wie, ale odziedziczyła po mamie wyjątkowy głos. Po ojcu przejęła miłość do książek i wyjątkową inteligencję. Violetta jest spontaniczna i szczera, dlatego zawsze mówi to, co myśli. Obecnie poszukuje swojego miejsca w życiu.

Po powrocie do Buenos Aires Violetta zaczyna uczęszczać na lekcje gry na pianinie w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Odkrywa tam zupełnie nowy świat, a w nim swoje prawdziwe przeznaczenie i… przeszłość. Początkowo znajomi Violetty myślą, że jest nieśmiała, ale wkrótce odkrywają jej prawdziwą osobowość.

Z czasem dziewczyna nabiera śmiałości i pewności siebie, które pomagają jej zabłyszczeć na scenie. Ale nie wszystko będzie dla niej tak proste, jakby tego chciała. Zauroczenie chłopcami, którzy zaczną zabiegać o jej serce, przez długo będzie spędzać jej sen z powiek. Do tego przyjdzie jej znosić nadopiekuńczego ojca, zazdrosnego o każdego chłopaka, jaki pojawi się tuż obok niej.

Materiały Disney.pl/novela.pl

Tagi: ,